El club > Transpor

Parades de bus

CLUB Sortida de St.Julià a les 7h45
  1. VOLVO 
  2. La Margineda
  3. Don Pernil
  4. CAMPEI
  5. Davant MOTOCARD
  6. COMERÇ CELEST
  7. STELA
  8. MOLO
  9. Creu  Grossa
  10. La Poste
  11. Dama de Gel (centre quirúrgic)
  12. Esglesia d'Escaldes
  13. Encreuament d'Engolasters
  14. Encamp - LA MOLA
  15. Encamp - FUNICAMP
  16. Gasolinera de Canillo

*Els nens de La Massana els recollirà la furgoneta davant del COMERÇ GARRALLÀ.



ESQUí DIFERENT:

*Horaris orientatius, es recomana estar a la parada 5-10 min. abans de l'hora indicada

PUJADA

8:30   Don Pernil
           Lancia
           H. President ( pujada )
           Antic Comú ALV
8:40   La Poste

           Dama de Gel
           Illa Carlemany
9:00   Esglèsia  ( Escaldes )
           Cruïlla Engolasters
9:10   Encamp  ( Funicamp )
9:20   Palau de Gel
           Hotel Roc del Castell
9:30   El Tarter

BAIXADA

14:15   Sortida TARTER
            Hotel Roc del Castell
            Palau de Gel
14:30   Encamp  ( Funicamp )
            Cruïlla Engolasters
14:45   Esglèsia  ( Escaldes )
14:50   Illa Carlemany
14:55   Novotel
15:00   Nou Comú ALV
15:05   H. President

            Lancia
15:10   Don Pernil
 

Per qualsevol dubte poseu-vos en contacte amb el Club.

 

> Inscriu-te :)

> Calendari 2018 | 2019

> Newsletter

Nom i cognoms
e-mail
OFICINES
Av. Doctor Mitjavila, 17 Edif. El Pasturé, bloc 2 1r AD500 Andorra la Vella Principat d'Andorra
T. +376 820010
F. +376 820093
esclan@andorra.ad
HORARI
De dilluns a divendres de 10h00 a 13h00 i de 16h00 a 20h00

PATROCINADOR OFICIAL

PATROCINADORS PRIVATS

COL·LABORADORS

PATROCINADORS DE CURSES